Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania webu, analytické účely a v prípade udelenia súhlasu aj na účely cielenia reklamy využívame súbory cookies. Nastavenie vlastných preferencií cookies ohľadom spracovania osobných údajov môžete kedykoľvek upraviť odkazom v spodnej časti stránok.


O nás
O nás

 

Spoločnosť Gemma s.r.o. vznikla v roku 1993 so zameraním na výrobu vstupných brán a oplotení rodinných domov. V priebehu ďalších rokov, ako sa zvyšoval záujem zákazníkov o automatizáciu vstupných brán, sme začali s kompletnými dodávkami brán s pohonmi. Ako sme sa čoraz viac a podrobnejšie zaoberali s bránovými pohonmi, postupne sa menila naša profilácia a získané znalosti a skúsenosti v súčasnosti využívame na profesionálny predaj bránových pohonov s vybudovaným systémom poradenstva a informovanosti zákazníkov.  

ZAKÚPENIE POHONOV A PRÍSLUŠENSTVA

Ponuka na tejto stránke je výsledkom výberu na základe získaných skúseností s realizáciou bránových systémov od roku 1993. Do ponuky zaraďujeme produkty cenovo dostupné, predovšetkým však technicky na úrovni a vyhýbame sa najlacnejším riešeniam pochybnej kvality. Veríme, že pri investícii na mnoho rokov sa to vyplatí.

Zároveň si uvedomujme, že mnohí naši zákazníci sa stretávajú s takýmto technickým zariadením prvý krát. Preto kladieme veľký dôraz na informovanosť a podrobné poradenstvo pred aj po nákupe.

Pre zákazníkov, ktorí majú záujem sami namontovať zariadenie, sme pripravili vlastné návody – teda nie len preklady pôvodných, často veľmi neprehľadných návodov.

Samozrejme sa dá objednať kompletná dodávka aj s montážou celého zariadenia.

 
 

MONTÁŽ POHONOV NA JESTVUJÚCU BRÁNU

popri zakúpení príslušného zariadenia je možné dohodnúť aj montáž, zapojenie a nastavenie pohonov. Cena závisí od rozsahu dohodnutých prác, orientačné ceny bez DPH:

  • Kompletná montáž, zapojenie a nastavenie pohonov 120-150€
  • Zapojenie a nastavenie pohonov50-75€

Na technické podmienky realizácie a požadovanú stavebnú pripravenosť poskytneme podrobné podklady, vo všeobecnosti je potrebná funkčná brána a elektroinštalácia podľa typu zvoleného zariadenia.

 
 

DODÁVKA KOMPLETNÝCH BRÁN

V prípade záujmu je možná aj kompletná dodávka brány, prípadne oplotenia. Vzhľadom na mimoriadnu rôznorodosť tvarov, rozmerov, povrchových úprav sa cena stanovuje vždy na základe individuálnej kalkulácie podľa požiadaviek.

 
 

STAROSTLIVOSŤ O ZÁKAZNÍKA - ZÁRUKA - SERVIS

Naša komunikácia so zákazníkom nekončí predajom. Kedykoľvek je možná konzultácia ohľadne montáže, zapojenia alebo nastavenia a takisto aj riešenie prípadných problémov počas prevádzky.

Záručný aj mimozáručný servis riešime ústretovo, zodpovedne a vždy bez zbytočných zdržaní.

 
 

BEZPEČNOSŤ PREDAJA

Každý zákazník má pri nákupe zásielkovou službou nárok na vrátenie nepoškodeného tovaru v originálnom obale do 14 kalendárnych dní od kúpy bez udania dôvodu, pričom vrátenie peňazí vrátane bežných nákladov na dopravu garantujeme do 10 pracovných dní od prijatia tovaru.

Pri predaji zásielkovou službou zásadne nevyžadujeme platbu predom, ale až pri prevzatí tovaru. Zákazníkov, ktorí uprednostňujú osobný styk, radi privítame v našej obchodnej kancelárii v Banskej Bystrici.

 

Veríme, že si u nás vyberiete a želáme vám trvalú spokojnosť s našimi produktami smile

 

Ing.Juraj Šmarda

konateľ spol.